13 - 04 - 2011
  5go czerwca 2011 w Łodzi odbędzie się wyjątkowy Maraton, http://www.lodzmaraton.pl/ Serdecznie wszystkich zapraszam w imieniu organizatorów.
do góry ^
Na „Dakarze” sporo się nauczyłam i zobaczyłam. Otworzyły się nowe możliwości, ale co cieszy mnie najbardziej, to to, że nabrałam sił by walczyć o swoje, na lata uśpione marzenie. Nie jest to bynajmniej „Dakar”, ale obycie z pustynią, silnikiem i trudnymi warunkami - przyda się na pewno. Teraz już nic mnie nie zatrzyma:), choć opłynięcie świata w porównaniu z tym, co chcę zrobić to "pikuś" i wiem, że będzie ciężko... (bo znowu znalazły się osoby, które mówią, że mi się nie uda, i że nie dam rady… ale skądś to już znam ;)) Przecież "każdy ma prawo marzyć inaczej"... a że mam przekonanie, że marzenia same nas wybierają... nie boję się spróbować o nie powalczyć.   p.s. Ogromnie dziękuję Piotrze!  
do góry ^
29 - 12 - 2010
29. 12. 2010   Widzieliście na lotnisku w Warszawie tę olbrzymią choinkę? ja byłam tak przejęta, że prawie na nią wlazłam, a nie zauważyłam, swoją drogą, jak się ubiera tak wielkie choinki? Sto razy sprawdzałam czy na pewno dziś lecę, bo zwykle pojawiam się na lotnisku nie w ten dzień, albo nie w tym mieście, a już godzinę to prawie zawsze mylę (dzięki Kuba za pomoc!). Dakar to dawniejszy Paryż - Dakar, kiedyś był w Afryce, teraz odbywa się w Argentynie i Chile.  
do góry ^
26 - 12 - 2010
26.12.2010 Mogę jechać na Dakar!!! (www.dakar.com) . Wyobrażacie to sobie? bo ja jeszcze nie, ale już się cieszę! Spełniło się moje kolejne marzenie! że niby co, jak i po co? długa historia, dotycząca mojego NOWEGO PROJEKTU! Kiedyś Wam opowiem, teraz trzeba się spakować... Sylwester w Buenos Aires, kto by przypuszczał!?:) http://www.dakar.com/2011/DAK/presentation/us/r3_5-le-parcours.html  
do góry ^
  Święta Bożego Narodzenia... Tak wiele ich spędziłam z dala od rodzinnego domu… Dziś, jeszcze bardziej niż kiedyś, cenię to, że mam dokąd wracać – czego i Wam życzę. W aurze świątecznych przygotowań dociera do mnie ze zdwojoną siłą to, jak ważni są dla mnie moi najbliżsi i to, jak bardzo ciężkie mogłoby okazać się życie bez nich, jeżeli w ogóle możliwe. Życzę Wam, abyście w tym wyjątkowym okresie roku znaleźli czas dla swoich bliskich i potrafili wyrazić to, jak wiele...
do góry ^
20 - 09 - 2010
Jakis tydzien temu, przed snem, przyszedł mi na myśl Jaś, nasz przyjaciel Jean-Jacques Kowalczyk, o którym wielokrotnie pisałam, a który żegluje dookoła świata na s/y „Winger”. Ponieważ było to bardzo silne doznanie postanowiłam natychmiast do niego napisać i dowiedzieć się co u niego słychać? Rano dostaję od niego odpowiedź i już wiem, że znów płynie dalej. Przez kilka miesięcy pracował na Nowej Kaledonii, dzięki tym oszczędnościom mógł ruszyć w dalszą drogę. W chwili kiedy do mnie pisał miał jeszcze przed sobą około 6,5 tys. mil morskich i tylko około 70 dni na ich przepłynięcie. Pospiech nigdy nie jest dobrym doradcą, ale kiedy przeczytałam, że przed przejściem Cieśniny Torresa zepsuł mu się GPS, bardzo się zmartwiłam. Brak niezbędnej elektroniki na tym odcinku żeglugi bardzo zwiększa ryzyko przy samotnej żegludze. Pamiętna swojego przejścia przez tę niebezpieczną cieśninę, nie mogę wprost uwierzyć, że podjął...
do góry ^
14 - 09 - 2010
„Dar Szczecina” Kolejna wspaniała inicjatywa doczekała się realizacji! Już 20 września br. w kolejny niezwykły rejs wyruszy s/y „Dar Szczecina”. Tym razem z portu macierzystego jacht popłynie do Hanstholm w Danii – na sam cypel Jutlandii od strony Morza Północnego.  Na jego pokładzie, kpt. Maciej Krzeptowski wraz z kilkunastoosobową załogą, przewiezie pamiątkową tablicę poświęconą rybakom z trawlera „Brda”, którzy tam zginęli tragicznie. Oficjalna uroczystość odsłonięcia tablicy odbędzie się 26 września. Za organizatorem przedsięwzięcia i jego pomysłodawcą - kpt. Krzeptowskim, powtórzę zaproszenie dla załóg jachtów, które będą wówczas żeglować po wodach Morza Północnego, do zawinięcia tego dnia do Hanstholm. Zapraszam na stronę wyprawy:
do góry ^
10 - 09 - 2010
Moi Drodzy, Nie sposób pozostać obojętną wobec prośby o pomoc, zwłaszcza jeśli pomoc potrzebna jest naszym milusińskim. Dzisiejszy blog piszę w intencji Grzesia –  podopiecznego Fundacji  na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis, który natychmiast potrzebuje naszego finansowego wsparcia. Ja już się przyłączyłam. Jeśli chcesz wiedzieć jak można pomóc – zajrzyj proszę na stronę: http://www.corinfantis.org/index.php?text=291 Dziękuję Wam.
do góry ^
03 - 09 - 2010
Całym sercem kibicuję wszystkim uczestnikom regat, które odbędą się w najbliższy weekend w moim rodzinnym mieście! Wszystkich uczestników (dzieci i młodzież w 3 kategoriach wiekowych) oraz obserwatorów czeka z pewnością przednia zabawa. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do Ustki. A startyjącym w regatach życzę powodzenia!  więcej informacji: http://www.ustka.pl/new/index.php?fp=artykul&id=961
do góry ^
25 - 08 - 2010
24.08.2010 Tym razem do mojego rodzinnego miasta przyjechałam wprost na plan filmowy. Żeglująca młodzież z UKS „Opty” czynnie brała udział w nagraniu. Na planie zdjęciowym na plaży wszyscy cudnie się spisali, mimo silnego wiatru. Pragnę każdemu podziękować za pomoc tego dnia i zaangażowanie w promocję naszego pięknego miasta. Byliście cudowni.  
do góry ^