Medivet Rejs z Nataszą - Robert

W czasie postoju na Wyspach Kokosowych we wrześniu ubiegłego roku na pokładzie jachtu "Tanasza Polska Ustka" gościła czternastoletnia Karolinka - laureatka konkursu "Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty".

W tym roku na Karaiby, gdzie planuję swój przedostatni postój w drodze powrotnej do Honolulu, zaprosiłam kolejnego utalentowanego podopiecznego Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - czternastoletniego Roberta.

Jego udział w tejże akcji będzie początkiem realizacji jego największego marzenia jakim jest podróż dookoła świata!


Robert Rumak

 

Koniecznie przeczytajcie list intencyjny od Pani Anny Dymnej (otworzy się w nowym oknie).

 

 
Niespodzianka dla darczynców.
 

Zapraszamy również na stronę Pana Kajetana Kajetanowicza, najszybszego polskiego kierowcy 2008 r., który postanowił przyłączyć się do akcji.

Zaoferował on, że zaprosi trzech wylosowanych darczyńców, którzy wesprą rejs, na testy samochodu, odbywające się kilka tygodni przed każdą z eliminacji Rajdowych Mistrzostw Polski (kwiecień – listopad 2009 r.).

W losowaniu wezmą udział osoby, które wpłacą na konto rejsu kwotę przynajmniej 100 zł. Będą mogły przejechać się wraz z Kajetanem Kajetanowiczem i poznać kulisy rajdów samochodowych.

 


Przyjacielem rejsu Roberta z Natasza jest Blue Water Club - grupa żeglarzy i podróżników organizująca rejsy morskie pod żaglami. Blue Water wspiera codzienne prace nad projektem, jeden ze skipperów grupy - kpt. Andrzej Trojanek, będzie także opiekował się Robertem podczas jego podróży i pobytu na Karaibach.